Sparkys BIGGIES - Nafukovací plyš: Duhový Jednorožec - 45 cm

Oživte dětský pokoj kouzelným BIGGIES - Nafukovacím plyšem Duhový Jednorožec, který přináší pohádkovou atmosféru a nekonečné hodiny radosti! 
EAN: 8592525871088
Kód 1: 17EL-BIG001-UR
449 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Oživte dětský pokoj kouzelným BIGGIES - Nafukovacím plyšem Duhový Jednorožec, který přináší pohádkovou atmosféru a nekonečné hodiny radosti! Tento mimořádný plyšový kamarád je nejen nádherným společníkem pro vaše děti, ale také zábavným prvkem, který promění každou hru v nezapomenutelný zážitek. S pomocí přiložené pumpy můžete Duhového Jednorožce nafouknout až na ohromujících desetinásobek jeho původní velikosti! Překvapte své dítě magickým odhalením – stačí odstranit ochrannou nálepku, použít pumpu a sledovat, jak plyš rychle roste, až se nakonec s efektním pop zvukem vymaní z krabice a odhalí svou plnou krásu. Připravte se na to, že se stane centrálním bodem každé dětské párty nebo prostě úžasnou dekorací do pokojíčku. A nebojte se – BIGGIES lze kdykoli snadno vyfouknout a uložit, čímž šetří prostor a umožňuje snadné přenášení.

  • 1. Obří Rozměry – S možností nafouknutí až na 10x původní velikost, Duhový Jednorožec poskytuje nevídaný zážitek a stává se okamžitým hit mezi dětmi.

  • 2. Interaktivní Rozbalení – Odhalení plyše je samo o sobě zábavou! Zážitek z pop efektu při prasknutí krabice je nezapomenutelný a dodává procesu hraní nový rozměr.

  • 3. Měkký a Přítulný – Vyrobený z nejjemnějších materiálů, Duhový Jednorožec je ideální pro mazlení a objímání, přináší pohodlí a útěchu.

  • 4. Opakované Použití – Plyš je snadno vyfukovatelný a skladovatelný, což znamená, že kouzlo nikdy nekončí a Jednorožec je vždy připravený na další dobrodružství.

  • 5. Kreativní Design – S čtyřmi různými verzemi, každý s unikátním designem, mohou děti sbírat a vytvářet svůj vlastní barevný a rozmanitý svět BIGGIES plyšových hraček.

Nenechte si ujít příležitost přinést domů tento jedinečný a okouzlující hračkový fenomén, který zaručeně rozsvítí oči vašeho dítěte údivem a radostí. Objevte kouzlo BIGGIES - Nafukovacího plyše Duhový Jednorožec a dopřejte svým nejmenším nevšední zážitek, který bude vyvolávat úsměvy po dlouhá léta.

  • Rozměry: 45 x 45 x 45 cm

  • Materiál: plyš

  • Rozměry balení: 26 x 26 x 24 cm

  • Hmotnost balení: 966 gramů

Balení: 1 ks
Věk: Od 3 let
Načítám