Sparkys BIGGIES - Nafukovací plyš: Jednorožec - 45 cm

Představujeme BIGGIES - Nafukovací plyš Jednorožec, hračku, která přináší úplně nový rozměr do světa plyšových kamarádů! 
EAN: 8592525871071
Kód 1: 17EL-BIG001-UN
449 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Představujeme BIGGIES - Nafukovací plyš Jednorožec, hračku, která přináší úplně nový rozměr do světa plyšových kamarádů! Tento obří jednorožec je designován tak, aby zaujal a přinesl radost dětem již od 3 let věku. S přiloženou pumpou ho snadno nafouknete k maximální velikosti a přeměníte tak obyčejného plyšáka na úžasnou atrakci, která se stane ozdobou každého dětského pokoje.

Jednorožec přichází v tajemné krabici, která skrývá nejen samotného plyšáka, ale i pumpu pro jeho nafouknutí. Odhalení a nafouknutí jednorožce se stává vzrušujícím dobrodružstvím, které vyvrcholí efektním pop momentem, když se krabice pod tlakem nafukujícího se plyšáka rozlomí a odkryje tak jeho plnou krásu. BIGGIES nejsou jen obyčejné hračky, jsou to kamarádi, kteří rostou přímo před očima vašich dětí a nabízejí jim nekonečné hodiny objetí s největším možným plyšovým přítelem. A co je nejlepší? Po skončení hraní je možné jednorožce snadno vyfouknout a uskladnit bez zabrání velkého prostoru.

  • 1. Obří Rozměry - Nafoukněte Jednorožce až na 10násobek jeho původní velikosti pro maximální zážitek z hraní.

  • 2. Interaktivní Zábava - Proces nafukování je zábavný a interaktivní, přináší dětem vzrušení a napětí.

  • 3. Vysoce Kvalitní Materiál - Měkký a příjemný materiál zaručuje, že vaše děti budou mít nejlepšího mazlíčka pro své objímání.

  • 4. Tajemná Krabice - Rozbalování krabice je jako magické odhalení, které přináší dětem radost a překvapení.

  • 5. Opakovaná Použitelnost - Po skončení hraní jednoduše vyfoukněte a uschovejte do dalšího použití, což zajišťuje snadnou údržbu a dlouhodobou zábavu.

Nečekejte a přineste domů jedinečného kamaráda, který roste spolu s radostí vašich dětí. BIGGIES - Nafukovací plyš Jednorožec je připraven stát se středobodem jejich hraní a fantazie.

  • Rozměry: 45 x 45 x 45 cm

  • Materiál: plyš

  • Rozměry balení: 26 x 26 x 24 cm

  • Hmotnost balení: 966 gramů

Balení: 1 ks
Věk: Od 3 let
Načítám