Sparkys BIGGIES - Nafukovací plyš: Pes - 45 cm

Nafukovací plyš Pes BIGGIES - Váš nový obří kamarád! 
EAN: 8592525871064
Kód 1: 17EL-BIG001-UD
449 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Nafukovací plyš Pes BIGGIES - Váš nový obří kamarád! Představujeme vám nafukovací plyš Pes BIGGIES, mimořádně velkou plyšovou hračku, která přinese radost a úsměv na tvář vašeho dítěte. Tento plyšový pes je nejen měkký a příjemný na dotek, ale díky své nafukovací funkci nabízí také jedinečný zážitek, který zaujme a zabaví děti všech věkových kategorií.

S BIGGIES získáte více než jen plyšovou hračku. Stačí odlepít nálepku na tajemné krabici, odhalit pumpu a začít nafukovat. Pozorujte, jak váš nový kamarád roste a roste, až se změní v obřího plyšového psa, který může dosáhnout až desetinásobku své původní velikosti! Proces nafukování je zábavný a interaktivní, což z něj dělá perfektní aktivitu pro vaše děti. Když je pes nafouknutý, objeví se s úžasným pop efektem, jak krabice praskne a odhalí jeho roztomilý vzhled. A co víc, BIGGIES plyš je opakovaně použitelný – snadno se vyfoukne a uloží, takže ho můžete vzít s sebou kamkoli.

  • 1. Obří rozměry – BIGGIES plyšový pes může narůst až na 10x svou původní velikost, což přináší ohromující vizuální efekt a hodiny zábavy.

  • 2. Interaktivní zážitek – Odhalení a nafukování plyše je sama o sobě zábavná hra, která rozvíjí dětskou kreativitu a motoriku.

  • 3. Vysoká kvalita materiálů – Plyš je vyroben z nejměkčího materiálu, ideálního pro obejmutí a mazlení.

  • 4. Snadné skladování – Po vyfouknutí se plyš snadno uloží, což usnadňuje přenášení a skladování.

  • 5. Exkluzivní design – S čtyřmi různými zvířecími designy si každé dítě najde svého favorita, který se stane jeho novým nejlepším přítelem.

Nečekejte a přidejte do své sbírky hraček nafukovací plyš Pes BIGGIES, který nabízí nejen hodiny zábavy, ale stane se i milovaným společníkem vašeho dítěte. Objednejte si jej ještě dnes a buďte připraveni na velký dojem, který tento plyšový pes zanechá!

  • Rozměry: 45 x 45 x 45 cm

  • Materiál: plyš

  • Rozměry balení: 26 x 26 x 24 cm

  • Hmotnost balení: 966 gramů

Balení: 1 ks
Věk: Od 3 let
Načítám