Sparkys Bubble Fun - Bublifuk: Dinosaurus - s náplní 60 ml - oranžová

Představujeme vám Bubble Fun Bublifuk Dinosaurus s náplní 60 ml v oranžové barvě – revoluční zábavu pro vaše děti, která přináší radost a smích bez nutnosti použití baterií. 
EAN: 8607541012305
Kód 1: 29PC-10123
145 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Představujeme vám Bubble Fun Bublifuk Dinosaurus s náplní 60 ml v oranžové barvě – revoluční zábavu pro vaše děti, která přináší radost a smích bez nutnosti použití baterií. Tento jedinečný bublifuk v sobě spojuje tradiční zábavu s moderním a atraktivním designem ve tvaru dinosaura, který okamžitě upoutá pozornost každého dítěte. Mechanická páčka umožňuje tvorbu kontinuálního proudu bublin jednoduchým třením, což přináší nekonečnou zábavu bez zbytečného utrácení za baterie. Součástí balení je bublifuk ve tvaru dinosaura, náplň o objemu 60 ml a praktická miska pro snadné použití.

Hlavní výhody produktu Bubble Fun Bublifuk Dinosaurus s náplní 60 ml - oranžový:

  • 1. Ekologický a ekonomický – Tento bublifuk nepotřebuje k fungování žádné baterie, což šetří vaše peníze i životní prostředí.

  • 2. Jednoduché použití – Díky mechanické páčce je tvorba bublin snadná a zábavná. Stačí použít trochu síly a bubliny se začnou tvořit kontinuálně.

  • 3. Atraktivní design – Oranžový dinosaurus je nejen funkční bublifuk, ale také skvělý dekorativní prvek do dětského pokoje.

  • 4. Bezpečnost – Produkt je vhodný pro děti od 3 let a splňuje všechny bezpečnostní normy. Rodiče tak mohou mít klid na duši, že jejich děti hrají s bezpečnou hračkou.

  • 5. Rozvoj motoriky a kreativity – Manipulace s bublifukem a hon za bublinami podporuje jemnou motoriku a podněcuje dětskou kreativitu a představivost.

Bubble Fun Bublifuk Dinosaurus je tedy ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí svým dětem poskytnout zábavu, která je nejen zábavná, ale také podporuje jejich rozvoj a respektuje principy udržitelnosti. Dopřejte svým dětem radost a smích s tímto originálním bublifukem, který zaručeně zpříjemní každé hraní venku i doma.

  • Rozměry: 11 x 12 x 6 cm

  • Materiál: plast

  • Rozměry balení: 19 x 25 x 6 cm

Balení: 1 ks
Věk: Od 3 let
Načítám