Sparkys Bubble Fun - Bublifuk: Dinosaurus - s náplní 60 ml - zelená

Představujeme Vám Bubble Fun Bublifuk Dinosaurus s náplní 60 ml - zelený, zábavnou hračku, která zaručeně rozveselí každého malého dobrodruha. 
EAN: 8607541012206
Kód 1: 29PC-10122
145 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Představujeme Vám Bubble Fun Bublifuk Dinosaurus s náplní 60 ml - zelený, zábavnou hračku, která zaručeně rozveselí každého malého dobrodruha. Tento jedinečný bublifuk ve tvaru dinosaura nabízí nekonečnou zábavu bez potřeby jakýchkoli baterií. Stačí pouze použít mechanickou páčku a můžete vytvářet bubliny jednu za druhou. Ideální pro děti od 3 let, Bubble Fun Bublifuk Dinosaurus je vybaven vším, co potřebujete pro okamžité bublinové dobrodružství. V balení najdete bublifuk ve tvaru dinosaura, náplň 60 ml a praktickou misku pro snadné použití. Díky kompaktním rozměrům se tento bublifuk snadno vejde do každé dětské ruky, což umožňuje jednoduchou manipulaci a zábavu kdekoli.

  • 1. Nekonečná zábava bez baterií: Pouze s použitím mechanické páčky mohou děti vytvářet bubliny bez jakékoliv potřeby baterií, což zajišťuje nekonečnou zábavu kdekoli a kdykoli.

  • 2. Edukativní hodnota: Bublifuk pomáhá rozvíjet motorické dovednosti a koordinaci ruka-oko u dětí, zatímco si užívají hodiny zábavy.

  • 3. Bezpečný a netoxický: Vyroben s ohledem na bezpečnost vašich dětí, tento bublifuk je vyroben z bezpečných a netoxických materiálů, což zajišťuje bezpečnou zábavu pro vaše nejmenší.

  • 4. Ideální pro venkovní aktivity: Tento bublifuk je perfektní pro pikniky, rodinné výlety nebo jen pro hraní na zahradě, poskytuje hodiny zábavy na čerstvém vzduchu.

  • 5. Originální dárek: Bubble Fun Bublifuk Dinosaurus je ideálním dárkem pro každého malého milovníka dinosaurů a bublin, který přináší radost a smích do každého dětského srdce.

Zaručte svým dětem nezapomenutelné chvíle plné smíchu a radosti s Bubble Fun Bublifuk Dinosaurus s náplní 60 ml - zelený.

  • Rozměry: 11 x 12 x 6 cm

  • Materiál: plast

  • Rozměry balení: 19 x 25 x 6 cm

Balení: 1 ks
Věk: Od 3 let
Načítám