Tip
Assort

Sparkys Bubble Fun - Bublifuk - 1000 ml

Bubble Fun Bublifuk představuje ideální způsob, jak přinést radost a zábavu do života každého dítěte. S objemem 1000 ml nabízí nekonečné hodiny zábavy, a to jak na zahradě, tak i během rodinných oslav nebo pikniků.
Zboží je dodáváno v asortu. Chcete-li konkrétní variantu, napište nám to při objednávce do poznámky.
EAN: 8607541003303
Kód 1: 29PC-10033
139 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Bubble Fun Bublifuk představuje ideální způsob, jak přinést radost a zábavu do života každého dítěte. S objemem 1000 ml nabízí nekonečné hodiny zábavy, a to jak na zahradě, tak i během rodinných oslav nebo pikniků. Vhodný pro děti od 3 let, tento bublifuk je navržen tak, aby podporoval nejen zábavu, ale i rozvoj motorických dovedností a koordinace. Jeho snadná manipulace a velké množství tekutiny zajistí, že vaše dítě bude moci tvořit bubliny bez jakýchkoli omezení.

  • 1. Dlouhotrvající zábava: S objemem 1000 ml poskytuje Bubble Fun Bublifuk hodiny nekonečné zábavy a tvořivé hry na čerstvém vzduchu.

  • 2. Rozvoj dovedností: Bublifuk nejen baví, ale také podporuje rozvoj jemné motoriky, koordinace oko-ruka a vnímání prostoru u dětí.

  • 3. Vhodné pro všechny příležitosti: Ideální pro rodinné oslavy, dětské párty, pikniky nebo jen tak pro hru na zahradě či v parku.

  • 4. Bezpečné a snadné použití: Produkt je navržen s důrazem na bezpečnost a snadnou manipulaci, aby ho mohly bez problémů používat i menší děti.

  • 5. Vynikající poměr cena-výkon: Bubble Fun Bublifuk nabízí vysokou hodnotu za přijatelnou cenu, což z něj činí ideální volbu pro každého, kdo hledá kvalitní zábavu pro děti.

Bubble Fun Bublifuk je tedy nejen zdrojem radosti a smíchu, ale také pomáhá v rozvoji důležitých dovedností u dětí. Nechte své dítě objevovat kouzlo bublin a užívat si nezapomenutelné chvíle plné zábavy a smíchu.

  • Rozměry: 26 x 9 x 9 cm

  • Obsah: 1000 ml

  • Barva: modrá, zelená (dle skkladové dostupnosti)

Balení: 1 ks
Věk: Od 3 let
Načítám