LEGO Speed Champions 76920 - Sportovní auto Ford Mustang Dark Horse

Stavebnice Lego Speed Champions Sportovní auto Ford Mustang Dark Horse je úchvatná replika vozidla ikonické americké automobilky.
EAN: 5702017583730
Kód 1: 2276920
Kód 2: 76920LEG
549 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Lego Speed Champions Sportovní auto Ford Mustang Dark Horse je úchvatná replika vozidla ikonické americké automobilky. Děti od 9 let si toto modré auto s radostí postaví, vystaví, pustí se s ním do hraní a zařadí jej do své sbírky. Model vozidla z kostek Lego se pyšní řadou autentických detailů inspirovaných skutečnou předlohou: Zadní křídlo, jedinečná mřížka, výfuky, loga Ford a propracovaný interiér s řadicí pákou a přístrojovou deskou. Součástí je také odnímatelná střecha a minifigurka řidiče, kterou děti usadí dovnitř a vydají se s ní na akční dobrodružství.

  • Model vozidla Lego Ford měří přes 4 cm na výšku, 15 cm na délku a 7 cm na šířku

  • Počet dílků: 344

Děti i vášniví fanoušci aut si se stavebnicemi Speed Champions postaví repliky ikonických vozů. Postaví si kvalitní modely z kostek Lego s řadou působivých detailů. Každý model lze postavit pomocí aplikace Lego Builder, která vám a vašemu dítěti ukáže snadnou a intuitivní cestu za stavitelským dobrodružstvím.

Dílky Lego splňují přísné oborové kvalitativní normy, což znamená, že je lze vždy snadno spojovat a rozpojovat . Kostky a dílky Lego jsou důkladně testovány, aby bylo zajištěno, že splňují přísné bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 26,2 x 14,1 x 7,2 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 344
Věk: Od 9 let
Načítám