LEGO Harry Potter 76424 - Létající automobil Ford Anglia

Potěšte děti od 7 let fantastickou stavebnicí Létající automobil Ford Anglia, se kterou si připomenou napínavou cestu Harryho Pottera a Rona Weasleyho do Bradavic.
EAN: 5702017583075
Kód 1: 2276424
Kód 2: 76424LEG
299 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Potěšte děti od 7 let fantastickou stavebnicí Létající automobil Ford Anglia, se kterou si připomenou napínavou cestu Harryho Pottera a Rona Weasleyho do Bradavic. Součástí tohoto dobrodružného modelu z kostek Lego jsou otevírací dveře a odnímatelná střecha, takže minifigurku Harryho Pottera a Rona Weasleyho i figurku sovy Hedviky snadno usadíte dovnitř. V kufru je místo na zavazadlo, Harryho a Ronovu hůlku a vejde se sem také Ronova krysa Prašivka.

  • Model Létající automobil Ford Anglia™ měří přes 5 cm na výšku, 12 cm na délku a 6 cm na šířku

  • Počet dílků: 165

Tato kvalitní stavebnice pro děti představuje skvělý dárek k narozeninám nebo jakékoli jiné příležitosti pro děti, se kterou si přehrají slavnou scénu z filmu Harry Potter a Tajemná komnata a vymyslí si vlastní kouzelné příběhy. Tuto dobrodružnou stavebnici vozidla zkombinujte s dalšími sadami Lego Harry Potter (prodávají se samostatně) a zažehněte jiskru představivosti malých kouzelníků, čarodějek a mudlů, na které čekají nekonečné herní možnosti. 

Dílky Lego splňují přísné oborové standardy, díky čemuž je lze vždy snadno spojit a pevně drží. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26,2 x 14,1 x 4,8 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Počet dílků stavebnice: 165
Věk: Od 7 let
Načítám