Spin Master GABBY'S DOLLHOUSE - Gábinin kouzelný domek: Bazénová hrací sada

Připravte se na kočkózní zábavu pod sluncem s Gábi a Rybočkou s Gábininým kouzelným domkem bazénová hrací sada! 
EAN: 0778988492598
Kód 1: 106067878
845 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Připravte se na kočkózní zábavu pod sluncem s Gábi a Rybočkou s Gábininým kouzelným domkem bazénová hrací sada! Přidejte se ke Gábi a Rybočce s jejich barevnými ocasy mořských panen a prožijte s nimi den plný zábavy u bazénu! Ale předtím, než vyrazíte, si rozbalte svou krabičku s překvapením, stejně jako to dělá Gábi v seriálu a odhalte hračku, která se připojí k dobrodružství! Po rozbalení krabičky se vydejte k bazénu a objevte skrytý portrét sestry Rybočky –? Slunečka – v obří škebli pod skluzavkou! Než vylezete po žebříku na vrchol skluzavky, nasaďte si Gábinin ocas mořské panny. Pak nechte Gábi a Rybočku postříkat teplou vodou od chobotničky Kočičeň, aby jejich úžasné ocasy mořské panny změnily barvu. A pak se sklouzněte dolů a šplouchněte do vody! Po několika jízdách dolů po skluzavce si Gábi může ocas mořské panny sundat a odpočívat s Rybočkou na nafukovacích lehátkách, kde spolu stráví zbytek dne odpočinkem u bazénu!

Děti si zamilují přehrávání svých oblíbených scén u bazénu s Gábi a Rybočkou ze seriálu Gábinin kouzelný domek. Pro ještě více vzrušujících dobrodružství při hraní připojte žebřík do horního patra Gábinina kouzelného domku a zahajte bazénovou párty s Gábi, Rybočkou a ostatními mňautastickými kočičími kamarády, jako je Dortě a Pandy Ťapka! (Domek a figurky se prodávají samostatně) A jako poslední překvapení si naskenujte QR kód, který je uvnitř krabičky s překvapením z Kouzelného domku a odemkněte si speciální odměnu v bezplatné aplikaci Gábinin kouzelný domek (k dispozici pro iOS a Android).

Plyšáci, panenky, figurky a herní sady na motiv Gábinina kouzelného domku jsou perfektními hračkami pro dívky a chlapce, kteří rádi zapojují svou představivost k vytvoření svého vlastního světa Kouzelného domku, takže se připravte na nekončící dobrodružství sklouzávání a cákání s Gábininým kouzelným domkem bazénová hrací sada.

Rozměry balení: 8,2 x 35,8 x 30,4 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Gabby's Dollhouse
Věk: Od 3 let
Načítám