Zapf Baby Born Little - Holčička - 36 cm

Panenka se 7 skvělými funkcemi, které fungují bez baterií. Součástí jsou i doplňky, které podporují využití funkcí. Panenka pije vodu z lahvičky, umí se vyčůrat do látkové plenky, chodit na růžový nočník, a dokáže dokonce ronit skutečné panenkovské slzy. 
EAN: 4001167835685
Kód 1: 12835685
1 079 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Panenka se 7 skvělými funkcemi, které fungují bez baterií. Součástí jsou i doplňky, které podporují využití funkcí. Panenka pije vodu z lahvičky, umí se vyčůrat do látkové plenky, chodit na růžový nočník, a dokáže dokonce ronit skutečné panenkovské slzy. Kromě pití z lahvičky se již pokouší jíst lžičkou z talíře, ale zatím bez kaše či jiné pevné stravy. S talířkem ve tvaru králíčka a lžičkou s rukojetí ve tvaru medvídka jí to skvěle jde. Po jídle si zdřímne. Jakmile položíš panenku na záda, zavře oči. Občas ještě potřebuje k usnutí dudlík. Je přišitý k pruhovanému overalu, aby nezmizel v postýlce či se neztratil na cestách. Ruce, nohy a hlava panenky jsou velmi pohyblivé. Díky její pohyblivosti a oblečení ve stylu „easy fit“ hravě zvládnou převlékání i ty nejmenší ručičky. Svlékání je důležité zejména při koupání, na které se Baby Born Little vždy moc těší.

  • Panenka měří 36 cm, což je optimální velikost pro malé rodiče panenek od 2 let

  • Baby Born Little

  • Se 7 realistickými funkcemi pro spoustu zábavy

  • Různé hry s panenkou Baby Born povzbuzují představivost a bylo prokázáno, že podporují rozvoj společenských dovedností a hodnot, jako je zodpovědnost, komunikace a empatie

  • Funguje bez baterií

  • Baby Born Little holčička - 36 cm má na sobě overal a čepičku

  • Součástí balení je nočník, látková plenka, lahvička, talířek s lžičkou, dudlík a rodný list

Rozměry balení: 33 x 20 x 19,5 cm

Balení: 1 ks
Velikost panenky: 36 cm
Věk: Od 2 let
Vlastnosti panenky: čůrající, mrkací
Načítám