Mac Toys Kouzelnické karty - úvod do světa karetní magie

Vstup do světa karetní magie. 
VÝMĚNA DÁRKU DO 31. 1. 2024

Nevhodný dárek můžete jednoduše vyměnit do 31.1.2024. Více informací najdete zde

EAN: 8590439022114
Kód 1: TOM202211
375 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Vstup do světa karetní magie.

Balíček karet je nejuniverzálnější kouzelnická rekvizita na světe, která skrývá tisíce možností a přitom se vejde i do kapsy. Světově proslulí kouzelníci Tomasiano & Kelly vás zavedou do světa karetní magie a naučí vás triky, kterými ohromíte své okolí. Zakoupením sady získáte vstup do kouzelnického klubu THE ART OF MAGIC a přístup k unikátnímu a neustále aktualizovanému obsahu tutoriálů karetních kouzel. Kouzelník ke svým kouzlům potřebuje rekvizity. Mezi nejpoužívanější kouzelnickou pomůcku patří právě karty. Představují nekonečnou studnici variací kouzel a přitom nezaberou hodně místa, proto je můžeš mít vždy u sebe a bavit své diváky kdekoliv a kdykoliv.

Součástí balení jsou 2 balíčky kouzelnických karet (54 karet v každém balíčku), 2 speciální karty a příručka s tajnými QR kódy, s jejichž pomocí se dostanete k exkluzivním video návodům, kde vám Tomasiano a Kelly odtajní kouzelnické triky a budou Vás krok po kroku provázet základy kartomagie. Stačí, když na QR kód zamíříte fotoaparátem mobilního telefonu a automaticky se spustí video.

Trénink dělá mistry a u kouzel to platí obzvlášť. Obrňte se trpělivostí, trénujte a postupně se propracovávejte ke složitějším kouzlům.

Rozměry balení: 20 x 13 x 4 cm

Balení: 1 ks
Věk: Od 8 let
Načítám