LEGO City 60367 - Osobní letadlo

Skvělá lahůdka pro fanoušky modelů letadel. Letadlo Lego City je sada 7+ s mnoha realistickými detaily a funkcemi. Lego City Osobní letadlo se chystá k odletu. 
EAN: 5702017416274
Kód 1: 2260367
Kód 2: 60367LEG
2 135 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Skvělá lahůdka pro fanoušky modelů letadel. Letadlo Lego City je sada 7+ s mnoha realistickými detaily a funkcemi. Super elegantní hračkářské letadlo má detailně propracovaný interiér kokpitu, sedadel, uličky a toalety. A jsou tu také schody pro cestující, autobus na odbavovací ploše, vlečný tahač letadel, cateringové vozidlo a vozidlo pro zavazadla a také 9 minifigurek, které vás zvou ke hře. Mezi doplňky pro Lego minifigurku patří kufr, fotoaparát, batoh, kufřík, vysílačka, 2 plechovky od sody a 2 hrnky. Lego City Osobní letadlo se chystá k odletu. Letištní autobus je už na cestě, takže je čas přistavit k letadlu schody pro nástup pasažérů. Vůz s občerstvením do letadla nakládá jídlo a pití, dorazili nosiči zavazadel a tahač je připraven vyjet s letadlem na ranvej. Ulička na palubě je průchozí a sedadla i toaleta jsou čisté a nachystané. Připravte se na start! 

  • Letadlo pro cestující je 19 cm vysoké, 47 cm dlouhé a 44 cm široké

  • Počet dílů: 913

Funkce dostupné v aplikaci Lego Builder pro chytré telefony a tablety umožňují vašemu dítěti přibližovat, otáčet a prohlížet si digitální pohledy na modely v sadě z libovolného úhlu, když staví. Pro více vzrušujících dobrodružství stačí tuto sadu zkombinovat s dalšími modely Lego City. 

Všechny Lego prvky splňují nejpřísnější průmyslové standardy, aby byla zajištěna konzistentnost, kompatibilita a skvělá zábava při stavění. Lego prvky jsou testovány tak, aby splňovaly přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 48 x 38 x 9 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 913
Věk: Od 7 let
Načítám