Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu - Tématické vozidlo ZUMA

Připojte se k Zumovi a zažijte vzrušující záchranářská dobrodružství v jeho vznášedle z filmu Tlapková patrola: ve velkofilmu!
EAN: 0778988486498
Kód 1: 106067510
499 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Související produkt

Připojte se k Zumovi a zažijte vzrušující záchranářská dobrodružství v jeho vznášedle z filmu Tlapková patrola: ve velkofilmu! Tento model vznášedla Tlapkové patroly měří 18 centimetrů na délku a je téměř 10 centimetrů vysoký, má superelegantní design a vzrušující zvukové efekty se synchronizovanými blikajícími světly, takže jde o fantastický přírůstek do sbírky všech fanoušků Tlapkové patroly (baterie jsou součástí balení)! Zuma má na sobě svou oranžovou uniformu z filmu Tlapková patrola: ve velkofilmu, s průsvitnými částmi a krásnou helmou. Posaďte Zumu na sedadlo jeho člunu, čímž aktivujete osvětlení na různých místech lodi, a sledujte, jak se mu rozsvítí tlapky, aby byla záchranářská mise napínavější a zábavnější, když s jeho záchranářským člunem budete jezdit z jedné mise na druhou!

S hračkami ze světa Tlapkové patroly může dítě při hraní rozvíjet svou představivost a motorické dovednosti a zároveň prožívat své oblíbené scény z filmu. Pro ještě zábavnější a napínavější mise inspirované seriálem Tlapková patrola sbírejte všechny hračky z filmů o Tlapkové patrole, jako je například úžasná velitelská letadlová loď, a všechny hračky ze speciální edice Tlapkové patroly pro holky a kluky, jako jsou figurky a hrací sady Mighty Pups, Aqua Pups a Big Truck Pups (každá se prodává samostatně), a užijte si nekonečná dobrodružství se svým oblíbeným psím hrdinou a Zumovým záchranářským vznášedlem z filmu Tlapková patrola: ve velkofilmu!

  • Na baterie: 3x LR44 (jsou součástí balení)

  • Rozměry balení: 23 x 23 x 9,5 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Tlapková patrola
Věk: Od 3 let
Načítám