LEGO Disney Minifigurky 71038 - Sté výročí Disney

Děti od 5 let mohou díky řadě tajných sáčků Minifigurky Lego – Sté výročí Disney znovu vytvořit své oblíbené filmové scénky.
EAN: 5702017417813
Kód 1: 2271038
Kód 2: 71038LEG
85 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Děti od 5 let mohou díky řadě tajných sáčků Minifigurky Lego – Sté výročí Disney znovu vytvořit své oblíbené filmové scénky. V květnu 2023 můžete začít sbírat oblíbené animované postavičky z posledního století a hrdě si je vystavit nebo s nimi prožívat nápadité hraní. Úžasná přehlídka filmových hvězd!

Fanoušci Disney si mohou nostalgicky zavzpomínat a posbírat řadu ikonických filmových postav: Mickeyho z filmu Čarodějův učeň, Pinocchia, Jiminyho Cricketa, Královnu, Stitche 626, Pocahontas, Cruellu De Vil a štěně dalmatina, Miguela a Danteho, Ernesta de la Cruze, Šťastného králíka Oswalda, Robina Hooda, prince Johna, Dr. Faciliera, Srdcovou královnu, Mulan, Auroru a Baymaxe. Perfektní dárek pro fanoušky Lego!

Každá z 18 minifigurek postav od Disney je dodávána v zapečetěném tajemném sáčku s alespoň jedním doplňkem a informačním sběratelským letáčkem. Jedná se o skvělý dáreček, který zažehne jiskru dětské fantazie a přinese spoustu zábavného hraní. Sběratelská zábava skrytá v sáčku!

 Kostky Lego už více než šest desetiletí vyrábíme tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a vždy fungovaly.Dílky Lego splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Nelze objednat konkrétní variantu! Jakou figurku najdeš bude překvapení!

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Walt Disney
Věk: Od 5 let
Načítám