Small Foot Taška přes rameno - Snoopy

Snoopy & Co. dělá z této tašky skvělého společníka do školy i pro volný čas. Velká kapsa uzavíratelná na zip nabízí dostatek místa pro důležité věci a menší kapsa na zip je umístěna na obalu tašky.
EAN: 4020972049315
Kód 1: LE4931
174 Kč cena s DPH
Do týdne
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Snoopy & Co. dělá z této tašky skvělého společníka do školy i pro volný čas. Velká kapsa uzavíratelná na zip nabízí dostatek místa pro důležité věci a menší kapsa na zip je umístěna na obalu tašky. Ramenní popruh je délkově nastavitelný a dvě síťové kapsy na vnějších stranách nabízejí prostor pro láhve. Díky svým komiksovým obrázkům je pro děti opravdovým poutačem.

Hlavní vlastnosti:

  • taška do školy i pro volný čas

  • atraktivní komiksové obrázky

  • nastavitelný popruh

  • odolné provedení

Parametry: 

  • Rozměry: 36 x 11 x 27 cm

  • Materiál: látka, kov, plast

  • Váha: 0,52 kg

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small Foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small Foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Balení: 1 ks
Věk: Od 3 let
Načítám