Mudpuppy Puzzle - Všichni jste zde vítání! - 1000 dílků

Všichni jsou zde vítáni! 1000dílné rodinné puzzle od Mudpuppy, které odhaluje barevnou ilustrovanou koláž představující lidskou rozmanitost a skutky laskavosti. Toto puzzle je skvělou rodinnou aktivitou, kterou si mohou společně užít dospělí i děti.
EAN: 9780735362352
Kód 1: CHB2352
428 Kč cena s DPH
Do týdne
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Všichni jsou zde vítáni! 1000dílné rodinné puzzle od Mudpuppy, které odhaluje barevnou ilustrovanou koláž představující lidskou rozmanitost a skutky laskavosti. Toto puzzle je skvělou rodinnou aktivitou, kterou si mohou společně užít dospělí i děti. Puzzle je baleno v pevné krabici, pro opětovné použití a skladování. Ideální jako dárek. 

Puzzle jsou vyrobeny za použití významného podílu recyklovaného papíru a nabízí špičkový potisk nezávadnými barvami. Jsou opatřeny matnou povrchovou úpravou, která zajišťuje za všech okolností věrné podání detailů i barev. Jejich zadní strana je potažena hladkým, na dotek příjemným povrchem, díky němuž se při skladování rozloženého puzzle netvoří prach.

Spolu s pečlivě zabalenými dílky naleznete v balení také letáček s návodným obrázkem, který zpravidla obsahuje další informace o tvůrcích a pozadí vzniku díla. Dodáváno v mimořádně pevné a poutavě zpracované kartonové krabičce vyrobené z recyklovaného kartonu.

Hlavní vlastnosti:

  • 1000 precizně vyřezaných dílků

  • Vyrobeno s použitím recyklovaných a udržitelně získaných materiálů

  • Pečlivě vybraný motiv od renomovaných tvůrců a umělců

  • Potisk a provedení nejvyšší kvality

  • Obsahuje návodný obrázek

Parametry: 

  • Rozměry balení: 28,5 x 21 x 5 cm

  • Rozměr puzzle: 68 x 51 cm

  • Materiál: recyklovaný papír a karton

  • Počet dílků: 1000 ks

Mudpuppy je malá společnost založená v roce 1992, sídlící v New Yorku. Je součástí vydavatelství Galison Publishing LLC a zabývá se výrobou ekologických hlavolamů, her a hraček. Jejím cílem je pomáhat dětem odpoutat se od obrazovek a sítí pomocí moderního, zajímavého a zábavného designu. Na jejích produktech se podílí stále širší škála ilustrátorů a spisovatelů. Usiluje o tvořivou rozmanitost ve vztahu k vlastním zaměstnancům, obchodním partnerům a zákazníkům. Přijímá tím společenskou odpovědnost a jejich produkty i podpora rozmanitým organizacím reflektují aktuální společenská témata, boj proti rasismu a začleňování menšin. Za své produkty si již vysloužila více než 200 různých ocenění.

Balení: 1 ks
Motiv: Ostatní
Motivy: Ostatní
Počet dílků: 1000 dílků
Rozměry: 68 x 51 cm
Věk: Od 8 let
Načítám