BIGJIGS Puzzle - Pohádkový příběh

Puzzle s tématikou pohádkových příběhů. Děti si v puzzli můžou najít spoustu pohádkových příběhů a rodiče můžou pomocí tohoto puzzle vymyslet spoustu pohádek, které svým nejmenším budou vyprávět.
EAN: 691621830154
Kód 1: BJ35015
410 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Puzzle s tématikou pohádkových příběhů. Děti si v puzzli můžou najít spoustu pohádkových příběhů a rodiče můžou pomocí tohoto puzzle vymyslet spoustu pohádek, které svým nejmenším budou vyprávět. Stavět ho můžou děti od dvou let. Procvičí si přitom schopnost soustředění a fantazii. 

Hlavni vlastnosti:

  • od 2 let

  • krásné barevné zpracování

  • nekonečný pohádkový příběh

Parametry: 

  • Motiv: pohádkový příběh

  • Váha: 0,90 kg

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. 

Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Balení: 1 ks
Motiv: Pohádky
Typ puzzle: Dřevěné
Věk: Od 2 let
Načítám