Galison Puzzle - Textilní bloky - 4x 200 dílků

Puzzle vyobrazují čtyři domy, v kterých Frank Lloyd Wright použil systém textilních bloků - La Miniatura, Community Playhouse, Freeman House a Ennis House.
EAN: 9780735376236
Kód 1: CHB6236
499 Kč cena s DPH
Do týdne
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Videa

Puzzle vyobrazují čtyři domy, v kterých Frank Lloyd Wright použil systém textilních bloků - La Miniatura, Community Playhouse, Freeman House a Ennis House. Systém textilních bloků je unikátní konstrukční metoda, v které jsou použity tvarované betonové bloky vyztužené ocelovými tyčemi, bloky mají stejné tvary a proto se z nich dobře staví skládané stěny.

Puzzle jsou vyrobeny za použití významného podílu recyklovaného papíru a nabízí špičkový potisk nezávadnými barvami. Jsou opatřeny matnou povrchovou úpravou, která zajišťuje za všech okolností věrné podání detailů i barev. Jejich zadní strana je potažena hladkým, na dotek příjemným povrchem, díky němuž se při skladování rozloženého puzzle netvoří prach. 

Spolu s pečlivě zabalenými dílky naleznete v balení také letáček s návodným obrázkem, který zpravidla obsahuje další informace o tvůrcích a pozadí vzniku díla. Dodáváno v mimořádně pevné a poutavě zpracované kartonové krabičce vyrobené z recyklovaného kartonu. 

Hlavní vlastnosti:

  • 4x 200 precizně vyřezaných dílků

  • Vyrobeno s použitím recyklovaných a udržitelně získaných materiálů

  • Pečlivě vybraný motiv od renomovaných tvůrců a umělců

  • Potisk a provedení nejvyšší kvality

  • Obsahuje návodný obrázek

Parametry:

  • Rozměry balení: 13,3 x 13,3 x 13,3 cm

  • Rozměr puzzle: 22,8 x 22,8 cm

  • Materiál: recyklovaný papír a karton

  • Počet dílků: 4x 200 ks

  • Autor obrázku: Frank Lloyd Wright

Americká společnost Galison byla založena v roce 1979, aby ve spolupráci s muzei a galeriemi zpřístupňovala široké veřejnosti umělecká díla v podobě chytře navržených papírových výrobků. S růstem společnosti se rozrůznil její sortiment, dnes tak v její nabídce můžete najít nejen pohlednice, blahopřání, notesy, kalendáře a knihy, ale také širokou škálu hlavolamů, her a dekorací. Díky inovacím se zejména v oblasti hlavolamů stali významným hráčem na trhu, mohou tak úspěšně naplňovat svůj hlavní záměr – inspirovat a přinášet umění do každodenního života. Pyšní se spoluprácemi s mnoha různými, známými i začínajícími umělci a stále vyhledávají nové, aby potěšili široké spektrum zákazníků.

Balení: 1 ks
Motivy: Ostatní
Počet dílků: 601 - 999 dílků
Rozměry: 22,8 x 22,8 cm
Typ puzzle: Čtvercové
Věk: Od 8 let

Galison Puzzles

Načítám