Small Foot Vertikální Mikádo

Omrzela Vás běžná verze mikáda a hledáte svěží zábavu? Vyzkoušejte jeho neotřelou variantu s přírodním dřevěným kroužkem.
EAN: 4020972123824
Kód 1: LE12382
272 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Omrzela Vás běžná verze mikáda a hledáte svěží zábavu? Vyzkoušejte jeho neotřelou variantu s přírodním dřevěným kroužkem. Házejte kostkou a pokuste se postupně uvolňovat tyčinky příslušných barev, dokud neopatrností nepohnete s kroužkem, nebo jinou než taženou tyčinkou. Procvičujte hrou soustředění, trpělivost a zručnost. Dlouhé hodiny herní zábavy pro celou rodinu jsou zaručeny!

Hlavní vlastnosti:

  • rozvíjí logické myšlení

  • trénuje motoriku

Parametry:

  • Rozměr tyčinky: 18 x Ø 0,5 cm

  • Rozměr kroužku: Ø 9 cm

  • Materiál: dřevo

  • Váha: 0,26 kg

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Balení: 1 ks
Typ hry: Párty hry
Věk: 4+
Načítám