Plantoys Parkovací garáž

Zábavná hra pro děti milující rychlou jízdu autíčky. Součástí vícepodlažní parkovací plochy pro auta je také heliport v horním patře. Černé provedení této multifunkční garáže je ideální pro rozvoj kreativity, stačí použít bílou křídu. 
EAN: 8854740051219
Kód 1: PT6270
1 655 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Videa

Zábavná hra pro děti milující rychlou jízdu autíčky. Součástí vícepodlažní parkovací plochy pro auta je také heliport v horním patře. Černé provedení této multifunkční garáže je ideální pro rozvoj kreativity, stačí použít bílou křídu. Děti mohou domalovávat více parkovacích míst, směrové šipky, rozdělovat jízdní pruhy, očíslovat místa, atd. Sestavení garáže je velmi snadné. Postavte ji spolu s dětmi a nechte je poté rozvíjet fantazii a představivost při vymýšlení nových, zábavných příběhů.

  • Rozměr: 51,6 cm x 43 cm x 17 cm

  • Materiál: dřevo

  • Vhodné pro děti od 3 let.

Plan Toys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček. Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.

Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí). Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Přednosti PlanToys hraček:

  • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.

  • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.

  • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.

Balení: 1 ks
Věk: Od 3 let

PlanToys | Race N Play Parking Garage

PlanToys - Sustainable Play HD

Načítám