Small Foot Sada modelovací hmoty Very Hungry Caterpillar

Úžasná modelovací zábava s The Very Hungry Caterpillar. Tato sada obsahuje vše potřebné k vytvoření této slavné housenky.
EAN: 4020972106636
Kód 1: LE10663
148 Kč cena s DPH
poslední 3 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 2ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Úžasná modelovací zábava s The Very Hungry Caterpillar. Tato sada obsahuje vše potřebné k vytvoření této slavné housenky. 

Hra s modelínou rozvíjí jemnou motoriku, stejně jako kreativitu a také fantazii. Kdo řekl, že můžete vyrobit pouze housenku? Dětské fantazii se meze nekladou. Tato sada modelovací hmoty v praktickém balení je skvělý tip na dárek. 

Hlavní vlastnosti:

  • ideální pro rozvíjení zručnosti a kreativity

  • podporuje smyslový a hmatový rozvoj

  • přispívají k rozvoji jemné motoriky

Parametry:

  • Rozměry většího balení: 7 x 7 x 4 cm

  • Rozměry menšího balení: 5 x 5 x 3 cm

  • Materiál: jiný 

  • Zvířátka: housenka

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Balení: 1 ks
Věk: Od 3 let
Načítám