BIGJIGS Hasičská přilba

Chraňte svou hlavu před nebezpečím s naší pevnou hasičskou přilbou. Ideální také jako doplněk k hasičskému kostýmu, pro interaktivní a nápadité hraní.
EAN: 691621676776
Kód 1: BJ34065
206 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Chraňte svou hlavu před nebezpečím s naší pevnou hasičskou přilbou. Ideální také jako doplněk k hasičskému kostýmu, pro interaktivní a nápadité hraní. Tato zářivě červená hasičská přilba je opatřena speciální nálepkou Bigjigs Toys „Fire Chief“, takže každý ví, kdo je šéfem na místě mimořádné události. Je vhodná pro malé nezbedníky ve věku od 3 let, udržuje hlavičky v bezpečí, když se vydávají na svá vlastní hasičská dobrodružství.

  • Přilba je nastavitelná pro obvod hlavy 49 - 55 cm

  • Motiv: hasiči

  • Vyrobeno z vysoce kvalitního, odolného plastu

Hlavní vlastnosti:

  • vyrobeno z vysoce kvalitního, odolného plastu

  • ideální k maškarnímu kostýmu hasiče

  • podporuje imaginativní hraní rolí

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. 

Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Balení: 1 ks
Věk: Od 3 let
Načítám