Small Foot Sada krájecí zeleniny Fresh

S touto sadou krájecí zeleniny z robustního dřeva si mohou děti hrát na šéfkuchaře!
EAN: 4020972123299
Kód 1: LE12329
523 Kč cena s DPH
Do týdne
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

S touto sadou krájecí zeleniny z robustního dřeva si mohou děti hrát na šéfkuchaře! Skládá se z běžné zeleniny, kterou děti bez problému poznají. V balení prkénko na krájení, dřevěný nůž, znovupoužitelný obal, který lze použít k úschově hračky. Na jednu stranu prkénka lze psát křídou, zapište si nákupní seznam nebo recept.

Je opravdu důležité naučit se správnou techniku krájení, s touto hračkou to půjde jako po másle. Paprika, žampion, rajče, okurka a mrkev – v této sadě je vše! Přirozeně vypadající a detailní zelenina drží dohromady pomocí suchého zipu. Díky udržitelnému obalu se děti naučí něco nového o ekologii. Krájecí prkénko lze díky oka pověsit. 

Hlavní vlastnosti:

  • krájecí zelenina z robustního dřeva

  • přírodní vzhled a natištěné detaily

  • obsáhlá sada s prkénkem, nožem, paprikou, žampionem, rajčetem, okurkou a mrkví

  • zabaleno v znovupoužitelném obalu, děti se při hře naučí něco nového o ekologii

  • na jednu stranu prkénka lze psát křídou

Parametry:

  • Rozmer krabice: 16 x 15 x 7, 5 cm

  • Délka mrkve: 22 cm, Ø 2 cm

  • Materiál: drevo, kartón, textílie 

  • Váha: 0,12 kg

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Balení: 1 ks
Věk: Od 2 let
Načítám