Small Foot Sada krájecích obědových potravin Fresh

S touto sadou krájecích potravin z robustního dřeva si mohou děti hrát na šéfkuchaře! Skládá se z běžných potravin, které děti bez problému poznají.
EAN: 4020972123312
Kód 1: LE12331
648 Kč cena s DPH
Do týdne
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

S touto sadou krájecích potravin z robustního dřeva si mohou děti hrát na šéfkuchaře! Skládá se z běžných potravin, které děti bez problému poznají. V balení prkénko na krájení, dřevěný nůž, znovupoužitelný obal, který lze použít k úschově hračky. Na jednu stranu prkénka lze psát křídou, zapište si nákupní seznam nebo recept.

Je opravdu důležité naučit se správnou techniku krájení, s touto hračkou to půjde jako po másle. Rajče, okurka, mrkev, jablko, banán, kus sýra, salám, máslo a pečivo – v této sadě je vše! Přirozeně vypadající a detailní potraviny drží dohromady pomocí suchého zipu. Díky udržitelnému obalu se děti naučí něco nového o ekologii. Krájecí prkénko lze díky oka pověsit.

Hlavní vlastnosti:

  • krájecí potraviny z robustního dřeva

  • dílky na suchý zip

  • obsáhlá sada s prkénkem, nožem, rajčetem, okurkou, mrkví, jablkem, banánem, kouskem sýra, salámem, pečivem

  • zabaleno v znovupoužitelném obalu, děti se při hře naučí něco nového o ekologii

  • na jednu stranu prkénka lze psát křídou

Parametry:

  • Rozměry: 16 x 15 x 7,5 cm

  • Rozměry banán: 10 x 2,5 x 5 cm

  • Materiál: dřevo, karton, textilie

  • Váha: 0.12 kg

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Balení: 1 ks
Věk: Od 2 let
Načítám