Blackfire ESCAPE ROOM pro 2 hráče - 2. díl

Zachovejte chladnou hlavu v boji s časem! Z pohodlí domova zažijte vzrušení, které znáte z únikových her ze skutečného života!
EAN: 8595680302237
Kód 1: IGIER007CZ
459 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 1 ks
Centrální sklad Do týdne
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Zachovejte chladnou hlavu v boji s časem! Z pohodlí domova zažijte vzrušení, které znáte z únikových her ze skutečného života! Během této nervy drásající hororové verze oblíbené hry Escape Room: úniková hra pro dva hráče budete muset společně odhalit skryté indicie a použít je pro řešení náročných hlavolamů. Se hrou vás seznámí Krvavá Mary, pak si vás převezme Malá dáma a nakonec vám nabídne útočiště Dům u jezera. Je to neustálý závod s časem, ve kterém máte 60 minut na dokončení. V této hře vyhráváte i prohráváte společně. Spolupráce je jediný způsob, jak uspět.

Pokud jste si ještě nikdy únikové hry nevyzkoušeli, připravte se na neopakovatelný zážitek. Když se člověk baví, 60 minut uteče jako voda!

Obsah balení:

  • Dekodér nápověd

  • Průvodce ke každému scénáři

  • Seznamovací hra: Bloody Mary Scénář 1: Malá dáma Scénář 2: Dům u jezera.

  • Pro hru je potřeba: Chytrý telefon s webovou aplikací Escape Room The Game z oficiálního webu hry, která obsahuje digitální Chrono dekodér, nebo Chrono dekodér ze základní hry.

Hra je určena pro 2 hráče od 16 let.

Balení: 1 ks
Typ hry: Logické, Strategické
Věk: 16+
Načítám