Spokey HOME JUNGLE - Sada tří posilovacích bavlněných gum + obal

Sada fitness bavlněných gum Spokey HOME JUNGLE.
EAN: 5905339415196
Kód 1: K941519
460 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Sada fitness bavlněných gum Spokey HOME JUNGLE. Bavlněné gumy Spokey HOME JUNGLE umožňují provádět protahovací cvičení a pohyby do stran. Skvělé se také osvědčí při rozšiřování škály cviků, během jógy, pilates, fitness nebo crossfit tréninku.

Ideální volba pro trénink. Gumy HOME JUNGLE mají různé úrovně odporu, což z nich dělá vynikající volbu jak pro začátečníky, tak i pro profesionální sportovce. Guma s nižší odporovou sílou vám pomůže k získání správné techniky cvičení a připraví svaly na vyšší zátěž. Guma s vyšší odporovou silou je určena lidem, kteří rádi cvičí na 200 %. Tréninkové gumy doporučují i osobní trenéři. Se sadou HOME JUNGLE můžete cvičit kdekoliv – v posilovně, doma, venku, zkrátka kdekoliv jen chcete! 

Gumy HOME JUNGLE jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost. Zpestřete svůj každodenní trénink. Aerobní tréninky by se měly střídat se silovými tak, aby byly zapojeny různé svalové skupiny. Gumy Spokey HOME JUNGLE se třemi různými úrovněmi odporu jsou perfektním doplňkem každého typu tréninku! 

Díky gumám Spokey HOME JUNGLE zpestříte svůj trénink a zapojíte svaly, na kterých vám záleží. 

Parametry:

  • rozměr: 37 x 8 cm

  • materiál: bavlna + guma

  • obal na gumy

  • stupně napětí:

  • light: 6 - 10 kg

  • medium: 10 – 15 kg

Balení: 1 ks
Načítám