Blackfire Sonic a parťáci

Zábavná závodní hra s ježkem Sonicem a jeho kamarády v hlavní roli!

EAN: 3558380094333
Kód 1: ZYGSON01CS
799 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Do týdne
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Videa

Zábavná závodní hra s ježkem Sonicem a jeho kamarády v hlavní roli! Desková rodinná hra v hlavní roli s osmi klasickými postavami (Sonic, Tails, Knucles a další) rozdělenými do dvoučlenných týmů, jež je nutné provést zónou Green Hill a zároveň dávat pozor na sabotáže ze strany ostatních hráčů. Přesněji řečeno, můžete jim ukázat, jak moc vám na nich záleží tím, že je pošlete na pole s bodci. Prostě okouzlující!
I s přihlédnutím k těmto sabotážím trvá hra zhruba 20 minut a je vhodná pro dva až čtyři hráče ve věku od sedmi let. 

Jedná se o strategickou, a přesto dostupnou deskovou hru Sonic, jejíž příprava je velice jednoduchá. Hráči pak při hře používají karty tak, aby postoupili se svým týmem k cílové čáře. Zároveň se však snaží předvídat pohyb ostatních hráčů a pečlivě vybírat karty, které zahrají. Je tedy potřeba dávat pozor na své "spoluzávodníky", kteří budou pracovat na tom, aby vám co nejvíce škodili a mohli sbírat zlaté prsteny. Jak již bylo řečeno výše, cílem hry je doběhnout s oběma figurkami vašeho dvoučlenného týmu do cíle jako první. Hráči ovládají figurky číselnými kartami v barvách týmů, ale má to háček. Karty se rozdávají náhodně, takže často budete muset pohybovat i figurkami svých soupeřů. Je tedy potřeba dobře plánovat a snažit se karty hrát v ten nejlepší možný okamžik, abyste sobě pomohli a ostatním uškodili. 

Na mapě najdete zrychlující prstýnky, zpomalující bodce, obtížné lopingy i bonusová políčka, na kterých získáte speciální karty, jež vám v závodě pomohou. A kdo tvoří dvoučlenné týmy? Přece Sonic a Tails, Amy Rose a Knuckles, Shadow se Silverem a nebo třeba Metal Sonic s Rouge. 

Není překvapením, že tato desková hra má za cíl vtáhnout vás zpět do vašeho dětství a zároveň uvést mladší členy rodiny do radosti ze světa Sonic. 

Obsah balení:

  • 1 herní plán

  • 8 figurek

  • 73 karet

  • 1 česká a slovenská pravidla

Hra je určena pro 2 - 4 hráče od 7 let.

Doba hraní: cca 20 minut

Balení: 1 ks
Typ hry: Strategické, Párty hry
Věk: 7+

Sonic a parťáci

Načítám