Hama Zažehlovací korálkový set MIDI - Velká dárková sada - Psí mazlíčci

Dárková sada PSÍ MAZLÍČCI, vytvoř si roztomilé mazlíčky a nahlédni tak do psího světa.
 

EAN: 028178031565
Kód 1: H3156
499 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 1 ks
Centrální sklad Vyprodané
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Dárková sada PSÍ MAZLÍČCI, vytvoř si roztomilé mazlíčky a nahlédni tak do psího světa. 

  • Balení obsahuje: cca 4.000 zažehlovacích korálků a 3 ks podložek - H329 napojovací šestiúhelník , 1 x HAMA drahokamy, 1 x pěnové výseky, zažehlovací papír, barevně tištěná předloha a návod k použití

  • Rozměry: 24,5 x 32 x 4 cm

  • Průměr korálku: 5 mm

Zažehlovací korálky HAMA patří mezi nejoblíbenější kreativní hračky. Jsou to různobarevné korály třech velikostí. MINI - tyto korálky jsou určeny pro děti od 10 let a dospělým. S MINI korálky vytváříte detailní a precizní obrázky a vzory. MIDI - tato velikost je nejvíce populární ve všech věkových skupinách. MAXI - tato velikost korálků je  pro děti od 3 do 5 let, které ještě nemají takové motorické schopnosti. Korálky se skládají na speciální podložky dle předlohy nebo vlastní fantazie. Po naskládání se překryjí zažehlovacím papírem a zažehlí běžnou žehličkou bez napařování.

Tvořivé hračky, certifikované, se zárukou kvality, oceněné několika cenami. Pomůcka k procvičení fantazie, zručnosti, trpělivosti, rozeznávání tvarů a barev, motoriky atd. Děti ani netuší, že dělají něco více, než že si jen hrají.

Doporučeno pro děti od 5 let.

 

 

 

Balení:1 ks
Věk:5+
Načítám