Spokey AIR BED PILLOW - Samonafukovací matrace s polštářkem - šedá

Trekingová ultralehká matrace Spokey AIR BED PILLOW je extrémně lehká a zabalená v praktickém obalu.
EAN: 5905339410580
Kód 1: K941058
992 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Trekingová ultralehká matrace Spokey AIR BED PILLOW je extrémně lehká a zabalená v praktickém obalu.

  • rozměry po složení jsou 20 x 10 x 10 cm, díky čemuž se vejde do jakékoliv tašky, kufru či batohu

  • zajišťuje vynikající tepelnou izolaci a vysoký komfort spánku - s ní se budete cítit jako doma

  • je model se speciálním polštářkem pro maximální komfort odpočinku s oporou pro hlavu a krk

Volba mezi karimatkou, samonafukovací karimatkou a turistickou matrací je věcí individuálních preferencích. Poslední jmenovaná možnost je nejlepší volbou pro ty, kteří ocení co nejmenší zatížení batohu. Rozměry AIR BED PILLOW po složení jsou pouze 20 x 10 x 10 cm! V porovnání se samonafukovacími karimatkami a klasickými karimatkami je trekingová matrace po složení až několikanásobně menší a lehčí, což vám umožni ušetřit spoustu místa v batohu. Bez problému se vejde do jakéhokoliv batohu, kufru či tašky. Je to ta nejlepší volba pro ty, kteří sází na pohodlný odpočinek, nízkou hmotnost a malé rozměry matrace po složení. Stane se nenahraditelnou součástí vybavení vašich víkendových výletů, survivalů a outdoorových dobrodružství.

AIR BED PILLOW je ultralehká trekingová matrace, která zajišťuje vynikající izolaci od země a optimální oporu pro celé tělo. Matrace využívá velké množství zabudovaných vzduchových komor, díky kterým se tělo uživatele během spánku dokonale přizpůsobí povrchu a udržuje se v nejpohodlnější poloze. Po nafouknutí se budete cítit jako ve vlastní posteli. Její tloušťka (6 cm) zajišťuje vynikající izolaci do země. Skvěle se osvědčí během kempování a výletů pod stan. Matrace je vyrobena z voděodolného a mechanicky velmi odolného nylonu zesíleného TPU vrstvou, díky čemuž lépe odizolovává chlad od země. 

Ještě pohodlnější spánek s polštářkem. Trekingová matrace Spokey AIR BED PILLOW je model, který zajišťuje ideální oporu pro krk a hlavu. Má speciální polštářek, který zlepšuje komfort spánku a zajišťuje optimální oporu pro celé tělo během spánku.

Parametry:

  • materiál: 20D/40D nylon pokrytý TPU

  • rozměry: 190 x 60 x 6 cm

  • rozměry po složení: 20 x 10 x 10 cm

  • baleno v obalu

Balení: 1 ks
Načítám