Spokey BOLD II - Láhev na pití -1 litr - šedá

Zajistěte správný pitný režim celé rodiny s PCTG láhví na vodu – Spokey BOLD II o objemu 1 l!
EAN: 5905339408938
Kód 1: K940893
202 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Zajistěte správný pitný režim celé rodiny s PCTG láhví na vodu – Spokey BOLD II o objemu 1 l! 

Láhev na vodu BOLD II je speciálně navržena pro každodenní používání. Umožní vám mít vodu vždy s sebou – ve škole, v práci nebo během tréninku. Precizně vyrobená láhev z nejkvalitnějších materiálů, je nezbytnou součástí cestování! Navíc je to skvělá volba pro ty, kteří dbají na životní prostředí. Díky opakovaně použitelné láhvi BOLD II totiž snížíte spotřebu plastů. Buďte EKO! 

Láhev Spokey BOLD II si můžete vzít doslova kamkoliv – hodí se na rodinný výlet, horskou túru, do školy, do práce nebo na jakékoliv jiné dobrodružství. Dostatečný příjem tekutin je velmi důležitý, proto je dobré mít láhev s vodou vždy po ruce. 

Láhev velmi dobře těsní a díky použitým nejkvalitnějším materiálům má zvýšenou odolnost proti mechanickému poškození. Láhev Spokey BOLD II o objemu 1 l má šroubovací široký náustek. Díky svým rozměrům se vejde do jakékoliv tašky nebo batohu. Zároveň vám dává možnost vzít si s sebou velké množství vody, ať už jdete kamkoliv. Věřte nám – stojí za to ji mít vždy po ruce během jakéhokoliv cestování! 

Parametry:

  • materiál: PCTG

  • objem: 1 l

  • šroubovací náustek

  • rozměry: průměr: 8cm / výška: 26 cm

  • použitelná v teplotním rozmezí: -20°C / 50°C

Balení: 1 ks
Načítám