Zapf Baby Born - Starší sestřička - brunetka - 43 cm

Tahle panenka je nejen starší sestřičkou, ale také nejlepší kamarádkou. Nápis „Best Friends“ najdeme i na jejím tričku.
EAN: 4001167830352
Kód 1: 12830352
1 899 Kč
1 615 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Skladem 5 a více kusů
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Související produkt

Tahle panenka je nejen starší sestřičkou, ale také nejlepší kamarádkou. Nápis „Best Friends“ najdeme i na jejím tričku. Zvířátka na tričku jsou jejími vzory. Je sportovní typ a je velmi pohyblivá. Díky ohebným kolenním kloubům dokáže sama stát. Když se při plavání naučí žabí nohy, dostane za odměnu napít vody z lahvičky. Někdy se jí z Baby Born Vany vůbec nechce, takže panenka může uronit i nějaké panenkovské slzy. Hnědovlasá panenka má kvalitní vlasy a součástí balení jsou doplňky pro úpravu vlasů. Kromě sponek a gumiček do vlasů také dva barevné pramínky vlasů na sponce, které si může připnout do vlásků. Růžový a fialový pramínek se v jejích tmavých vlasech skvěle vyjímá.
Je oblečena do kombinézy z trička s odhalenými rameny a šortek v džínovém vzhledu, pruhovaných legín a růžových bot.

Starší sestřička Baby Born:

  • Se 6 realistickými funkcemi pro spoustu zábavy

  • Padne jí veškeré oblečení Baby Born velikosti 43 cm

  • Různé hry s panenkou Baby Born povzbuzují představivost a bylo prokázáno, že podporují rozvoj společenských dovedností a hodnot, jako je zodpovědnost, komunikace a empatie

  • Funguje bez baterií

Starší sestřička Baby Born brunetka 43 cm je oblečena do kombinézy, legín a bot. Součástí balení je lahvička, kartáč na vlasy, 2 spirálové gumičky, 2 sponky do vlasů, 2 sponky s barevnými pramínky vlasů a 2 náramky přátelství – pro panenku a její malou maminku.

Balení:1 ks
Věk:4+
Načítám