Spokey STONE Válec na pilates

Fitness válec na pilates Spokey TONE.
EAN: 5902693299196
Kód 1: K929919
853 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Fitness válec na pilates Spokey TONE:
  • slouží ke stabilizaci a udržení správné polohy během tréninku

  • skvělé se hodí pro protahování rukou, nohou či zad, a zároveň jej můžete použít jako masážní pomůcku k uvolnění napjatých svalů

  • je to ten nejlepší pomocník na jógu, pilates, koordinační či protahovací cvičení

Spokey TONE, to je víceúčelový fitness válec, který je ideální pro posilování hlubokých svalů, stabilizaci, udržení správné polohy a zlepšení motorické koordinace. Začátečníkům válec poslouží jako opora všude tam, kde je vyžadována větší flexibilita, než kterou právě disponují, a pokročilým uživatelům válec umožní rozšířit jejich škálu cviků. Válec TONE lze využít během protahovacích cvičení, nebo jako pomůcku pro správné udržení pozice při tréninku. Je to ta nejlepší volba pro pilates, jógu, koordinační cvičení a také pro automasáž!

Pěnový fitness válec Spokey TONE je vyroben z EPE pěny, díky čemuž je odolný vůči velkému zatížení, deformacím a mechanickému poškození. Díky tomu jej lze využívat k rovnoměrné masáži zad, ramen a krku. Je extrémně lehký a neabsorbuje vodu ani vlhkost, díky čemuž se snadno udržuje v čistotě.

Válec Spokey TONE se perfektně hodí nejen jako pomocník při cvičení, ale také umožňuje automasáž svalů. Lze jej využít k urychlení regenerace masírované části těla, což zvýší efektivitu tréninku - vaše svaly budou pracovat plynule a trénink se stane vaším potěšením. Používáním válce před a po tréninku snižuje riziko přetížení a zranění.

Parametry:

  • Materiál: EPE

  • Rozměry: 120 x 15 cm

Balení: 1 ks
Načítám