Albi Gloomhaven

Vítejte v Gloomhavenu - městě uprostřed divočiny. Určete jeho osud v oceňované deskové hře určené těm nejnáročnějším hráčům!

EAN: 8590228038708
Kód 1: 48641
Kód 2: 48641
3 499 Kč
2 939 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Vítejte v Gloomhavenu - městě uprostřed divočiny. Určete jeho osud v oceňované deskové hře určené těm nejnáročnějším hráčům!

Být žoldákem na hranicích civilizace není procházkou růžovou zahradou. Na ty, kdo jsou dostatečně hloupí, aby relativní bezpečí hradeb Gloomhavenu opustili, však v divočině, pochmurných lesích, zasněžených jeskyních a dávno zapomenutých kobkách čeká dobrodružství... a snad i sláva a bohatstsví. Jen si nemyslete, že vám někdo zaplatí předem ... nikdo totiž nečeká, že se zpět vrátíte živí.

Gloomhaven je kooperativní desková hra, založená na taktickém bojovém systému, odehrávající se v unikátním a vyvíjejícím se fantasy světě. Každý hráč se zhostí role některého z ostřílených žoldáků, snažících se dosáhnout svých osobních cílů. Společně budete prožívat scénáře, které se mění v závislosti na vašem chování, díky čemuž prožijete jedinečné dobrodružství. Každý scénář vás přinutí důkladně promyslet každý krok - použití správné schopnosti ve správný čas může představovat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem.

V Gloomhavenu budete táhnout za jeden provaz - nepřátele ovládá samotná hra podle jejich unikátních vzorců chování. Nemusíte se také bát, že by vám zážitek zkazila náhoda - v Gloomhavenu vás žádné hody kostkami nečekají a úspěch závisí zejména na vašich dovednostech. Gloomhaven přináší epický příběhový zážitek, který doposud žádná hra nenabídla. Nejlepší hra na světě!

Hra Gloomhaven obsahuje: 18 detailních figurek, vyvíjející se mapu světa, 112 scénářů, 17 hratelných postav, více než 1700 karet, 47 odlišných typů nepřátel a pravidla

  • Hra je určena pro 1 - 4 hráče od 14 let.

  • Doba hraní: 120+ minut

  • Upozornění: Hra váží 10 kg

  • Druhé upravené vydání hry

 

Balení:1 ks
Typ hry:Strategické
Věk:14+
Načítám