Spin Master Tlapková patrola - Dino tématická vozidla - Marshal

Vydej se na napínavou dinosauří záchrannou akci s hrdinou Tlapkové patroly Marshallem a jeho Dino tématickým vozidlem. Toto jedinečné autíčko je v balení s figurkou Marshalla a tajemnou mini dinosauří figurkou.
EAN: 778988305522
Kód 1: 6059518SPN
Kód 2: 6059518SPN
599 Kč
439 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Vydej se na napínavou dinosauří záchrannou akci s hrdinou Tlapkové patroly Marshallem a jeho Dino tématickým vozidlem. Toto jedinečné autíčko je v balení s figurkou Marshalla a tajemnou mini dinosauří figurkou. Spolu s doplňky inspirovanými dinosaury, pracovními nástroji, natahovacím motorem a velkými koly, která zvládnou jakýkoliv terén, je auto připraveno vyrazit do akce. Vybal tajemnou figurku z balení a odhal barevného dinosaura, kterého můžeš použít ve všech záchranných dobrodružstvích. Když má dinosauří kamarád problém, dej Marshalla do autíčka, natáhni autíčko a sleduj, jak vyrazí. Využij své fantazie a vytvoř si prehistorické záchranné mise, stejné jako v oblíbeném televizním seriálu.

Pro ještě více dinosauří zábavy nasbírej všechny hrdiny Tlapkové patroly s jejich tématickými vozidly (prodávány samostatně) a nalož je do Týmového dinosauřího vozu (prodáván samostatně).

Sada obsahuje: 1x figurku Marshall, 1x Dinosauří vozidlo, 1x tajemnou mini dinosauří figurku

Rozměry kusového balení: 23 x 23 x 10 cm

Balení:1 ks
Filmový hrdina:Tlapková patrola
Věk:3+
Načítám