Spin Master Tlapková patrola - Věž a závodní dráha pro autíčka

Zažij dvojnásobnou zábavu s Tlapkovou Patrolou Hlídkovací věží se závodní dráhou. Tahle úžasná Hlídkovací věž má dvě dráhy – kdo bude v cíli jako první?
EAN: 778988310007
Kód 1: 6058281SPN
Kód 2: 106058281
2 499 Kč
1 975 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Zažij dvojnásobnou zábavu s Tlapkovou Patrolou Hlídkovací věží se závodní dráhou. Tahle úžasná Hlídkovací věž má dvě dráhy – kdo bude v cíli jako první? Navíc v hracím setu najdeš exkluzivní autíčka Chase a Marshalla. Díky realistickým detailům a grafice, opravdovým kolečkům a kovovému materiálu, vypadají kovová autíčka jako autíčka ze seriálu. Nalož celý tým Tlapkové patroly (další kovová autíčka jsou prodávána samostatně) do horní části hlídkovací věže a vyraž na záchrannou misi jakoukoliv cestou. Zmáčkni periskop, vyšli Tlapky do akce a uhas oheň. Sleduj, jak autíčka obkrouží ve vzduchu hlídkovací věž po zatočené dráze, aktivuj dvojgaráž pro ještě více zábavy s autíčky nebo použij výhybku a pošli je rovnou dolů nájezdovou rampou.

Pro ještě více vzrušující zábavy s Tlapkovou patrolou přidej všechna kovová autíčka do své sbírky. Rychle vyraž na záchranu s Hlídkovací věží Tlapkové patroly. Je perfektním dárkem pro fanoušky od 3 let. Vyžaduje sestavení dospělým.

Sada obsahuje: 1x hrací set, 1x exkluzivní kovové vozidlo Marshalla, 1x exkluzivní kovové autíčko Chase, 1x návod

  • Rozměry kusového balení: 61 x 38 x 14 cm

Balení:1 ks
Filmový hrdina:Tlapková patrola
Věk:3+
Načítám